Najlepsza pizzeria w Bydgoszczy

Ciężko jest znaleźć dobrą pizzerię z dowozem. Chociaż na rynku istnieje mnóstwo restauracji, a oferta jest bardzo szeroka, często okazuje się, że nawet najlepsza pizzeria w mieście może zupełnie nie sprawdzić się w przypadku dowozu. Postanowiłam napisać artykuł do lokalnej bydgoskiej gazety o tym, w jakich miejscach pizza z dowozem jest dobrej jakości i warto się na nią skusić. W poszukiwaniu dobrej pizzerii lub restauracji z Bydgoszczy musiałam przeprowadzić swoje własne, prywatne badania, które w ostateczności były dość przyjemnym procesem – zaczęłam degustować pizzę z dowozem w cieple własnego mieszkania.

Na pierwszy ogień poszły pizzerie, które były najbliżej i oferowały dowóz za darmo. Pierwsze dwie, jakie udało mi się przetestować niestety zdecydowanie mnie zawiodły – ciasto było rozmoknięte i gumowate, a brzegi przypalone. Jednak pizza, jak to pizza – nawet jak jest zła, to jest dobra. Zjadłam więc wszystko i następnego dnia postawiłam z kolei na najbardziej polecane przez internautów pizzerie. I tu udało mi się trafić na jedno naprawdę dobre miejsce, z którego pizza z dowozem była dokładnie taka, jak lubię, czyli chrupiąca, pachnąca, z dobrej jakości dodatkami, a przede wszystkim ciepła, bo okazało się, że to również nie jest takie oczywiste w przypadku pizzy na dowóz. W następnych kilku dniach przetestowałam jeszcze jakieś piętnaście różnych pizzerii i restauracji, z których udało mi się wyłonić pięć naprawdę godnych polecenia.

Mój artykuł zebrał wyjątkowo dobre opinie, bo okazało się, że ludzie mieli podobny problem, jak ja – znali dobre pizzerie, ale niekoniecznie było to powiązane z równie dobrą pizzą z dowozem. Wychodzi na to, że mój mały eksperyment był w ostateczności dość istotny i przydatny dla innych osób. Oczywiście, dla mnie też, w końcu i ja teraz wiem, z jakich miejsc mogę zamówić pizzę w Bydgoszczy i jednocześnie mieć pewność, że zjem naprawdę dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *