Bezy DIY. Kupić czy zrobić samodzielnie?

Zrobiłam dzisiaj samodzielnie beziki. Potrzebuję ich do tortu na urodziny męża. Będzie to tort alpejski, przepis mam na standardowe ciasto, ale przerabiam je, żeby wyszedł ładny tort. Dziś przedstawię ile kosztuje zrobienie bez w domu.

Zawsze kupowałam bezy, ale kiedyś zostały mi białka jaj po pieczeniu pączków i spróbowałam je zrobić samodzielnie. Okazało się, że zrobienie bez jest łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Ich smak o wiele bardziej mi odpowiada, niż tych kupnych. Są delikatniejsze, bardziej kruche, rozpływają się w ustach. Zobaczymy jak się będą sprawowały w torcie.

Przepis na bezy

Zużyłam 6 białek jaj, 315 gramów cukru i szczyptę soli. Skorzystałam z przepisu z mojej ulubionej strony ze słodkościami Moje Wypieki. Pozostałe żółtka zamroziłam, przydadzą się do pączków:)

Wyszło mi 310 gramów bez – dwie duże blaszki bezików. Pierwszą blachę robiłam z tylki, żeby wyszły ładniejsze – przydadzą się na ozdobę tortu. Na drugą blaszkę kładłam pianę łyżeczką, żeby było szybciej. Większość bez i tak zostanie pokruszona do masy.

Ile jest pracy przy bezach?

Udało mi się zrobić je w pół godziny: przygotowanie, miksowanie (ok. 10 min.), wyciskanie na blaszkę i sprzątanie. To naprawdę niewiele pracy. Pewnie czas by się wydłużył, gdybym chciała zrobić wszystkie takie ładne jak taśmowe. Muszę sobie kupić większe urządzenie do wyciskania masy, bo obecne co chwila trzeba uzupełniać. Bezy piekły się godzinę czasu, stygną błyskawicznie.

Ile kosztowało mnie zrobienie bez?

Mniej więcej takie koszty wystąpiły:

  • jaja – zużyłam tylko białka, więc: 1/2 * (6*0,4 zł) =  1,2 zł
  • cukier 0,315 * 2,69 zł = 0,85 zł
  • sól, no bez przesady;)
  • media – nie mam miernika prądu, więc posłużę się wyliczeniami znalezionymi w sieci, użycie miksera i piekarnika kosztowało około 1,1 zł, kwotę zaokrąglę do 1,5 zł ze względu na zużytą wodę do umycia sprzętu.

Łącznie, zrobienie 310 gramów bez kosztowało mnie 3,55 zł. Można przyjąć, że kilogram bez kosztowałby mnie 11,45 zł.

Porównanie kosztów z cenami w cukierniach

Najniższa cena za kilogram, jaką znalazłam w Internecie, to 18 zł. Często trzeba zapłacić ponad 30 zł za kilogram, np. 35 zł, 36,88 zł, a nawet i 49,89 zł.

Za bezy kupione w takiej samej ilości zapłaciłabym zatem najmniej 5,88 zł. Gdyby wziąć pod uwagę cenę 35 zł/kg, to zapłaciłabym za nie aż 10,85 zł, czyli prawie trzykrotnie więcej niż kosztowało ich wyprodukowanie.

Wnioski

Zrobienie bez w domu nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Te własnoręcznie zrobione są przepyszne. Można też trochę zaoszczędzić. Jednakże bezy kupuje się raczej rzadko, więc jeżeli ceny w Twojej cukierni nie są wygórowane, to sama oceń czy warto zrobić je samodzielnie dla 2-3 zł oszczędności. Chyba, że samodzielne pieczenie to dla Ciebie przyjemność, tak jak i dla mnie, od czasu do czasu…

Jutro zabieram się za tort dla męża. Zrobię oczywiście podsumowanie kosztów i czasu pracy.

 

bezy miksowanie

Należy dłuuuugo miksować

bezy na blaszce

Bezowe bobki

bezy w misce

Fura bezików

 

To Cię może zainteresować: